Parkování přímo před penzionem
Parkování přímo před penzionem
Parkování je možné přímo před penzionem pro omezený počet vozidel. Při přímé rezervaci máte zaručené místo přímo před domem a PARKOVÁNÍ ZDARMA PO CELOU DOBU POBYTU A SNÍDANĚ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU.
Speciální nabídka

Speciální nabídka

Veškeré speciální nabídky a LAST MINUTE pokoje naleznete zde.
Rezervovat napřímo se VYPLATÍ

Rezervovat napřímo se VYPLATÍ

Věděli jste, že ubytovací portály účtují hotelům a penzionům vysoké provize za každou rezervaci. 
Získejte nejvýhodnější cenu - pište na       penziontop@gmail.com, anebo volejte     
 777 255 466

Vítejte v Českém Krumlově, ve městě, které nabízí pohled do dob minulých. My Vám nabízíme komfortní ubytování rodinného typu, kde se snoubí přátelská atmosféra, spolu s klidem a pohodlím pro všechny naše hosty, a to vše s krásným výhledem na centrum Českého Krumlova z většiny pokojů penzionu. Od nás je to jen 1 km do centra města, na hlavní náměstí.

Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány pro Váš příjemný pobyt, vybavené nábytkem z masivu, novými matracemi pro Vaše ničím nerušené spaní a novými koupelnami se sprchou a toaletou. Matrace i ložní prádlo jsou hypoalergenní a vybrané od nejlepších českých dodavatelů. Ve všech pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma, minibar, rychlovarná konvice a satelitní TV.

Penzion TOP nabízí  dvoulůžkové pokoje, třílůžkový a  čtyřlůžkový – rodinný pokoj.

Hosté našeho penzionu mohou na místě využívat zahradu s grilem. U penzionu je k dispozici soukromé parkoviště pro až 3 vozy a garáž pro Vaše kola či motocykly. Další parkovací místa jsou k dispozici na nedalekém veřejném parkovišti za poplatek.

PENZION TOP

Středová 486, Český Krumlov
+420 777 255 466
+420 724 704 394
penziontop@gmail.com

© 2024 PENZION TOP | realizace webprofirmy.cz

Rezervovat termín pobytu

Najdete nás